Firmamız, ısıtma ve soğutma sistemlerine yönelik kombi, klima, radyatör, tesisat malzemeleri, domestik malzemeler ve endüstriyel ürünler gibi yaklaşık 3.000 kalem ürünün toptancılığını üstlenmekte ve Türkiye genelinde yaklaşık 1800 firmaya dağıtım yapmaktadır.

Seymen Isı Sistemleri kendi içinde devasa bir iç envanterle İstanbul’da 5 ayrı stoklama yeri ile ihtiyacınız olan hemen her ürünü kolayca tedarik edebilmenizi amaçlamıştır. Ayrıca kamyon bazındaki siparişleriniz için Omsan İzmir depomuz hizmetinizdedir.

Seymen markası 10.000 m2 depo alanı, deneyimli iç ve dış satış temsilcileri ile kendi sektöründe lider olmaya devam edecektir.

30 yıllık tecrübe ve mükemmelliği hedefleyen kalite anlayışıyla Seymen Isı Sistemleri, kombi, klima, radyatör, havlupan ve doğalgaz ürünlerinde dünya standartlarına uygun ürünler pazarlıyor. Profesyonel hizmet anlayışı, hızlı malzeme tedariği ve kalitesiyle Seymen Isı Sistemleri işinde maksimum verimlilikle çalışmak isteyenlerin tercihi…

Vizyonumuz;
Yenilikçi ve yatırımcı iklimlendirme çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak, alanımızda “Bölgesel Lider” olmaktır.

Misyonumuz;
Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünleri, hizmet verdiğimiz müşterilere zamanında teslim etmeyi ve yüksek kaliteli ürünler satmayı taahhüt ederiz.

seymen ısı kurumsal